pozna-velvet-manor

Dzień Dobry, Cześć,

Serdecznie zapraszam Was do świata Velvet Manor.  Znajdziesz tutaj tkaniny z nonszalanckim, niebanalnym wykończeniem i poznasz nasz wnętrzarski pryzmat. O tkaninach wiemy dużo, bardzo dużo i wciąż nas zaskakują od ponad piętnastu lat naszej działalności. Teraz otwieramy podwoje Velvet Manor, gdzie każdy może skorzystać z naszych doświadczeń. Dajemy Wam piękne, szlachetne tkaniny, doskonale odszyte, przygotowane i wyselekcjonowane według nowych trendów.

Zmiany, modę we wnętrzach uwielbiamy, słuchamy Was, słuchamy naszych Architektów, czytamy Wasze blogi, książki i magazyny. Uwielbiamy wszelką kreatywność, radość i kolor w naszych domach. Podziwiamy wszystkich ludzi z wielką pasją i mocą do działania.

Jacy jesteśmy? Autentyczni – szczerzy w pracy, swobodni w projektowaniu i dopasowani do każdego Waszego wnętrza. Z dużą determinacją szukamy najlepszych rozwiązań, wciąż planujemy i wprowadzamy nowe produkty.

Taki jest świat Valvet Manor – to wielki aksamitny dom, po brzegi wypełniony tkaninami, a drzwi – zawsze ma otwarte. Tam zawsze stoję ja – i witam wszystkich Gości.

Natalia Kubit, Kreatorka Velvet Manor