Jesteśmy szaleńczo przywiązani do jakości. Wynika to z wartości naszej pracy, czasu, starań, uczciwości do naszych Klientów. Czyli również tkaniny, które są dla Was wyselekcjonowane, są przemyślanym wyborem. Poszukujemy dobrych produktów na międzynarodowych targach, gdzie porównujemy wiele próbek, zanim ostatecznie zakupimy jedną do naszego Velvet Manor.

Plany wprowadzania kolekcji mamy bardzo obiecujące i ciekawe, nie zrezygnujemy z nich absolutnie. Będzie pięknie i inspirująco. Wszystkie dekoracje są starannie odszyte, sprawdzone przed wysyłką i posiadają spory zakład tkaniny od dołu. W ten sposób, uwzględniając naturalną kurczliwość tkaniny, możecie w każdym zakładzie krawieckim dokonać prostej przeróbki.

Umożliwiamy również spersonalizowanie zasłon czy obrusów Twoim własnym monogramem haftowanym. Sprawdź w naszym sklepie tę ofertę. Kiedyś monogram świadczył o statusie, jakości i przywiązaniu właścicieli do dbałości o każdy szczegół.

Każdy produkt w naszym sklepie posiada dokładny opis. Jeżeli macie dodatkowe pytania, dzwońcie do nas, piszcie maile, z przyjemnością odpowiemy. Wtedy mamy pewność, że jesteście naprawdę w 100% usatysfakcjonowani a nasze dekoracje mogą być jeszcze lepsze.