Dzisiaj aranżacja z naszymi poduchami i mix z Twoimi. Trudno słowami określić równowagę doboru tkanin (kolor, faktura itp.) – wiele z tych rzeczy wymyka się regułom. Ja pokazuję naszą poszewkę lnianą Farfalle z wypełnieniem (na życzenie, możesz włożyć dowolne wypełnienie) w połączeniu z poduszką z poliestru i z połyskiem! Do tego wzorzystą poszewkę bawełnianą. Taki mix powstał, z pozoru niepasujący – a jednak zagrało. Długo zastanawialiśmy się jakie kolory bazowe wybrać, tak żeby pasowałby do licznych aranżacji w różnych wnętrzach.

Pamiętaj o korzystnym triku: potrzebujesz kilku kolorów / koloru bazowego, tzw. plamy blokującej i dającej tło oraz mocnego, ciekawego wyróżnika. Wielkości mają tutaj drugorzędne znaczenie. Jeżeli są różne – tym korzystniej dla całej stylizacji.

Życzę Wam więcej odwagi we własnych domach, wtedy wnętrze będzie bardziej Wasze, indywidualne. Lekkie przeskalowanie w kierunku koloru lub rozmiaru jest bardzo wskazane. Poduchy to jedne z mniejszych dekoracji, na których uczyć się dekorowania swoich wnętrz. Lniane poszwy do nabycia w sklepie on-line.

Udanego dnia, Najdroższe