Lato w mieście z Velvet Manor

No i zaczęło się – lato w mieście. Wiesz o tym bo skończyły się sesje, bo dzieci zaczęły wakacje. Ale czy to czujesz? Ty też kiedyś, Mia Bella, miałaś masę wolnego czasu i czułaś się tak beztrosko. Najwyższy czas to zmienić.

Z tej okazji Velvet Manor nagrał dla Ciebie krótki filmik, żebyś nie zapomniała o „slow” w miejskim wydaniu. Teraz każdego ranka, gdy się obudzisz, poczuj muśnięcie słońca na policzku, zapach zieleni, która nawet w mieście pachnie. Posłuchaj jak ptaki witają dzień niesamowitym koncertem. Szkoda, że tak rzadko zwracamy na to uwagę. My już wiemy, że życie w zgodzie z naturą, a nie obok, daje dużo energii do działania i tworzenia. A ty? Nie licz już nerwowo dni do urlopu. Zacznij działać, zmień swoje myśli na letnie – tu i teraz, Mia Bella.

A teraz usiądź wygodnie, weź najlepszą filiżankę (po co chowasz ją tylko dla gości?), zaparz ulubioną kawę, pomyśl…

… i zaprojektuj spokojnie, bez pośpiechu swoje wnętrze. Urządź Hampton, anielską przystań, co tylko chcesz. Ważne, abyś Ty czuła się tam dobrze. Wymień ciężkie zasłony na coś lżejszego np. nasze lniane są znakomite i uzyskały rekomendacje naszych architektów. „Ubierz” swoje poduszki w naturalne poszewki. Zrezygnuj z tego co nie pasuje do Twojej osobowości, co nie jest potrzebne, denerwuje Ciebie i rozprasza Twoje myśli. Nie ma nic lepszego na trwałą poprawę nastroju, jak zmiana we własnym otoczeniu. Sprawdź sama.

Pamiętaj, że we wnętrzu bardzo ważne są kwiaty, które dają dużo pozytywnej energii i działają kojąco na nasze samopoczucie. Dlatego też wyjdź z domu, poobserwuj otaczające Ciebie piękno i kup koniecznie kilka kwiatów w donicach. Przyroda jest inspiracją, warto z niej czerpać jak najwięcej. Natura wie co robi.

Mia Bella, do dzieła. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na „refresh” w Twoim otoczeniu to napisz do nas. Doradzimy co zrobić, aby Twoje wnętrze zyskało drugie życie. Najważniejsze jest działanie. Przestań odliczać dni do urlopu, w czasie którego znajdziesz czas na zrealizowanie swoich planów. Ważne jest tu i teraz. Zacznij wakacje z Velvet Manor.