JAK ODŚWIEŻYĆ SWÓJ LOFTOWY LOOK?

Klimaty loftowe na dobre przyjęły się na naszym wnętrzarskim podwórku. Elementy wyposażenia wnętrz kojarzymy już schematycznie i powtarzalnie. Tak, tak, loftowo, tzn. cegła klinkierowa, palety, lampy przemysłowe, stal itd. Obudź się Kochanie, zrób coś z tym! Zaczaruj swoje wnętrze.

Przede wszystkim nie zapominaj, za co pokochałaś ten klimat. Pamiętasz? Za jego bezpretensjonalność, surowość formy, postindustrialny design i wykorzystanie starych przedmiotów we wnętrzu. Tego się będziemy trzymać. Jednak czas weryfikuje wszystko. Może loftowy klimat czas podbić? Zrobić bardziej świadomie, dojrzale i po swojemu?

Czego używać do nowych aranżacji?

Tłuczone, dmuchane, craftowe, grube szkło lub cienkie, w nieograniczonej ilości. Szkło nada lekkości zbyt ciężkim stylizacjom. Może być kolorowe lub w całości białe. Szkło cudnie rozbija refleksy wpadającego światła. Ustaw szklane wazoniki na stole lub komodzie. Do kilku możesz włożyć gałązkę, lub pojedynczy liść.

Świeczniki – lichtarzyki, zobacz jakie mamy w Velvet Manor. Super trend jest taki, że używamy na powrót smukłych świeczników, a w nich mocujemy cienkie i długie świece. Jeżeli obawiasz się, że co nieco ze świecy zabrudzi Twój stół, sprawdź, jakie mamy proste i ciekawe rozwiązanie – specjalne talerzyki ochronne do smukłych świec.

Nasz pomysł: użyj nie tylko białych świec, ale wykorzystaj modny obecnie multikolor – miksuj kolory świec!!!

Nasze industrialne świeczniki wyglądają jak stare lampy naftowe i są sporych rozmiarów. Możesz w nie włożyć również świecę typu tealight. Do kompletnego looku, warto wykorzystać także wazon na jeden kwiat. A jeżeli kwiaty to nie Twoja specjalność, to włóż gałązkę klonu, brzozy czy źdźbło zboża ze spaceru – cokolwiek, będzie oryginalnie!

Na koniec, coś z czego Velvet Manor jest dumny, dobre tkaniny. Przełam się i zaopatrz się w cudowne lniane zasłony, to one dają właśnie taki look, który podziwiasz na portalach wnętrzarskich. Podkręcisz mocno swój loftowy styl, ponieważ szukamy wyłącznie najlepszych tkanin.

Możesz rzecz jasna zacząć także od obrusów, przetestuj i sprawdź velvetowe towary loftowe.

SHOP THE LOOK.

Złota gwiazda dla Ciebie Wojowniczko.

Pięknego dnia.