Dzisiaj przyznaję każdej z Was od razu po pięć gwiazdek. To taki kredyt, choć nie przepadam za tym słowem. Każda z Was, Najdroższe zasługuje na pięć gwiazdek – każda się stara jak najbardziej dbać o swój dom i bliskich. Ja też opatrzyłam Velvet Manor hasłem „five star home fashion *****”, żeby od razu wiadomo było, że kieruję naszą ofertę do Was.

Może byłaś w pięciogwiazdkowych hotelach, czy 5* Resort &SPA, być może dopiero tam się znajdziesz? Zdarzyło mnie również się bywać i taka jedna konkluzja powstała: wszystko to jest namiastką domu jaki tworzysz lub chciałabyś mieć. Dlaczego nie zaczniesz go po prostu tworzyć? Najważniejsza w tym wszystkim jest atmosfera i to, co sobą prezentujesz. Stąd powstała nasza idea szlachetnego życia, działań codziennych– Noble Life. Noble – znaczy tyle, co szlachetny – i nic poza tym. W zasadzie cała kwintesencja działań, szlachetnych, dobrych decyzji. Tutaj, na naszej witrynie i w naszym sklepie pokazujemy takie przemyślane działania czy produkty, które nie wychodzą poza ramę noble. Przecież Twój dom nie może być inny, jeżeli Ty w nim mieszkasz.

Obrus „Nieodzowny” w kolorze Hampton Blue zrobił nam wspaniałe tło w tej prostej aranżacji. Zastanów się co dla Ciebie jest lepsze. Kupić w przelocie drożdżówkę i zjeść ją w aucie z folii – czy też zrobić to co ja zrobiłam: obrus „Nieodzowny” + odrobina ulubionej porcelany + posypki (cynamon na zdrowie) + prostowanie myśli i prawidłowy stop codzienny. Sprawdź proszę. Obrus „Nieodzowny” wkrótce do zakupienia w sklepie on-line.

Udanego dnia, Najdroższe