BIAŁE NA BIAŁYM – biały len jest bazą nie do przecenienia. Powinien znaleźć się każdej szufladzie z bielizną stołową. Jest niczym biała koszula czy bluzka w Twojej szafie – must have na każdą okazję.  Stworzysz na tej podstawie wiele fantastycznych dekoracji stołu od porannych do wieczornych, pełnych przepychu i elegancji.

Czy wiesz, że dzięki lnianej prostej tkaninie (najwyższego gatunku oczywiście) wykreujesz absolutnie każdy look? Gwarantuję Tobie ten efekt. Możesz zestawić proste, kolorowe kubki, drewniane miski i deski, grube szkło – a biel obrusu podbije całość o 100 punktów.

Romantyczny wieczór? Daj odrobinę kryształu, elegancką świecę, wazon róż, dobrze się składa, prawda?  Biały obrus lniany ma tę właściwość, że w każdym wypadku sprosta zadaniu. Nasz ma tę dodatkową właściwość – że może być ”pognieciony”!

Nie musisz stać nad deską do prasowania, aż spłynie Twój makijaż. Jeżeli kilka zagięć Cię denerwuje, podprasuj delikatnie. Na moich zdjęciach bardziej widać światłocień zagnieceń – w rzeczywistości to efekt kontrolowanej całości na poziomie produkcji tkaninyDlatego biały obrus to must have w każdej jadalni.

Moją propozycją jest użycie obrusu i bieżnika w tym samym kolorze. Najpierw chciałam sprawdzić ten efekt tylko w ramach swojej ciekawości – ale okazało się, że jest warty pokazania i spróbowania. Możesz dodawać kilka bieżników na obrus bazowy. Tkaniny jest więcej – a przez to wygląd bardziej wyszukany i okazały. Biel z bielą tworzy bardzo wyrafinowany efekt.

p.s. Sama spróbowałam – tkaniny od Velvet Manor najpierw muszą przejść maksymalny test w mojej pralce, tak, jak Wy będziecie używać naszych produktów.

Udanego dnia, Najdroższe