Dzisiaj o najbardziej kobiecym miejscu – toaletka. Jako, że Velvet Manor to synonim pięciu gwiazdek w Twoim domu, opowiadamy jednocześnie i dyskutujemy o tym, jak Twoje wnętrze uczynić bardziej komfortowym. Zapomniane zostały odrobinę te sprzęty, dlatego, że mamy rankiem coraz mniej czasu, wszystko leci bardzo szybko. Wszystko masz pod ręką w łazience, przy lustrze, malując się jednocześnie suszysz włosy i ubierasz się drugą ręką. Czy jest Tak? Może się teraz właśnie uśmiechacie Najdroższe.

Kiedyś, kiedyś – gdy słyszałam od Klientów o tak egzotycznym meblu jak toaletka, po cichu myślałam sobie o zbędności tegoż przeżytku we współczesnych mieszkaniach. Po wielu latach, powoli zaczynam doceniać komfort posiadania własnego, kobiecego zakątka.

W ciągu dnia to ta mała chwilka, kiedy możesz zostać sama Najdroższa i jednocześnie przemyśleć kilka rzeczy…Bo i któż tam będzie czegoś szukać? Chłopak, mąż czy dzieciaki – jeżeli są to tylko Twoje „zabawki”? Może masz około 1 metra kwadratowego na małą aranżację? Twój uroczy kąt przemyśleń, gdzie nie istnieje przez chwilę pośpiech. Zregenerujesz nie tylko wygląd, pozbierasz również myśli.

Nie jest naszym celem pisanie o historycznych „gotowalniach” dla dam, celem jest spojrzenie na nasze mieszkania w świeży, dobry dla nas sposób. Dowartościowujemy drobiazgi – bo przecież wszyscy każą się nam cieszyć drobiazgami 😉 Mam tutaj i swoich faworytów – czy lubisz minimalizm, czy też troszkę więcej – każda zaczerpnie inspiracji.

Zamieszczam dla Was wybrane i zaaranżowane miejsca, bardzo współczesne. W takich miejscach zobaczysz nie tylko swoją twarz, możesz zobaczyć coś więcej, głębiej w siebie. To nasza mała przystań.

p.s. Jeżeli masz swoją toaletkę, pochwal się koniecznie!

Udanego dnia, Najdroższe

materiały użyte do wpisu: habitatuk / Intagram, atouchofsoutherngrace.blogspot.com, http://weheartit.com, Zurwah MM Pinterest, http://honestlywtf.com/home/the-inspired-home/, rachelwinhaminteriordesign Instagram, Pinterest, bluedoorlivingblog.com,